Undead Soccer

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35 MB
  • Sürüm 1.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Bulkypix
Şimdiye kadar oynadığın zombi oyunlarını bir kenara bırak ve bu oyunun tadını çıkar.

İnsanlığın görüp görebileceği en iyi savaş oyununda yerini al tarafını seç ve hemen zaman kaybetmeden savaşa başla. Üstelik bu mükemmel oyunu arkadaşların ile çevrim içi olarak da oynayabilir onları da bu sınırsız eğlenceye ortak edip stratejilerine hayran kalmalarını sağlayabilirsin. Oyunun temaları seni içine çekecek kadar etkili.

Oyuncuları alt etmek için uygulanan stratejilerden en iyisini sağla atağa geç ve onları yen. Bu savaşta kazanmak için yapman gereken aklını kullanarak ve becerilerini gözler önüne sermek. Şehirlerin ve köylerin değerli ama bir o kadar da gizli kaynaklarını ele geçir ve orduna daha fazla güç topla. Milyonlarca kişinin büyük bir keyifle oynadığı bu oyunda senin de etkili görevlerin olacağına inanıyorsan vakit kaybetmeden oyunu indirmelisin. Çok heyecanlı çok aksiyonlu bir oyuna var mısın? 

Stratejik saldırı taktiği ve yetenekler kötü adamları yenilgiye uğratacak. Köylerdeki saklanmış kaynakları bulup orduna güç toplamak da tamamen senin elinde unutma. Süper gizli silah setleri üretmek ve orduya katılın. Oyunda savaşları kazanmak için belirlediğin stratejilerde en güçlü müttefikleri seç ve gücüne güç kat. Renkli içeriği, kaliteli görselleri, farklı ortamlar için özel olarak ayarlanmış olan bu mükemmel oyun boş zamanlarının en eğlendirici ve heyecan verici oyunu olmaya aday.

Undead Soccer indir